OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

NOVÉ OZNAMY

Zdieľať stránku

POZOR

Oznam všetkým členom PZ Slanská dolina.

Nakoľko zver naďalej spôsobuje škody na poľnohospodárskych kultúrach, sú naďalej prijímané opatrenia na zabránenie škôd spôsobované zverou na oziminách. 

Vzhľadom na tento stav je potrebné zvýšiť počet návštev revíru v daných oblastiach, za účelom plašenia zveri a zabráneniu škôd na kultúrach. Opatrenia je potrebné aplikovať hlavne vo večerných a neskorých nočných hodinách. Svoju účasť je potrebné nahlásiť poľovníckemu hospodárovi, aby upresnil harmonogram a miesta plašenia zveri. V prípade, že škody nebudú eliminované, hrozí PZ Slanská dolina náhrada škody, ktorá pravdepodobne nebude malá.

Každý člen PZ, je povinný v prípade návštevy revíru (plašenie aj lov), volať poľovníckeho hospodára, ktorý mu určí miesto výkonu práva poľovníctva.

poľ. hospodár Ing. Ján Jacko     tel: 0918/494015 

Oznam je zverejnený na stránke PZ, na skrinkách a v knihách návštev revíru.

20. 12. 2023

 

 

!!! MIMORIADNY  OZNAM  PRE  ČLENOV  PZ !!!

Poľovnícky hospodár Ing. Ján Jacko, oznamuje všetkým členom PZ Slanská dolina, že odstrel jeleníc a jelenčiat je potrebné vykonávať výlučne v lokalitách, kde sú zasiate oziminy (okolie letiska, Baradlá, Baňardov nad chatou - Oriešok, pod poľnohospodárskym družstvom v Slanskom Novom Meste - Prúdeľ), kde táto zver prechádza až k Zemplínskej Teplici a spôsobuje škody.

Ing. Ján Jacko

aktualizované: 30.04.2024 11:34:42